Громадська організація “РЕЄСТР КОРПОРАТИВНИХ ШАХРАЇВ”
Дата останнього оновлення: 04.08.2021
Ці Умови Користування ( "Умови") разом з Нашої Політикою Конфіденційності формують повний Договір між Громадською організацією “РЕЄСТР КОРПОРАТИВНИХ ШАХРАЇВ” (надалі “Громадська організація”, "Організація", "Реєстр корпоративних шахраїв", "Ми", "Нас", "Наше") і Вами в якості Користувача (надалі "Ви ", "Ваш "," Користувач "," Клієнт ").
Дана Угода регулює використання Нашого Веб-сайту https://anticorpscam.com/ ( "Веб-сайт").
Використовуючи Веб-сайт, Ви тим самим гарантуєте, що згодні з умовами, викладеними в цьому Договорі, і Ви докладете необхідні і достатні зусилля для дотримання цих Умов. Якщо Ви не згодні з цим Договором або його частиною, припиніть використання Веб-сайту.
Громадська організація залишає за собою право періодично переглядати умови Договору з попереднім повідомленням або без попереднього повідомлення Користувача. Ваша виняткова відповідальність - періодично перевіряти будь-які зміни або оновлення цього Договору. Якщо Ви не згодні з оновленою версією Договору, припиніть використання Веб-сайту.

УВАГА: Для того щоб користуватися Веб-сайтом Громадської організації, Ви повинні бути повнолітнім і мати право користуватися Веб-сайтом відповідно до законодавства Вашої країни. Якщо Ви не досягли повноліття, будь ласка, припиніть використання Веб-сайту. Ми залишаємо за собою право розірвати Договір між Нами і особою, яка не досягла повноліття, на Наш розсуд і без повідомлення особи.
КОРИСТУЮЧИСЬ ВЕБ-САЙТОМ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ТОЙ ФАКТ, ЩО ВИ РОЗУМІЄТЕ І ПРИЙМАЄТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І РИЗИКИ, БУДЬ ТО ПРЯМІ АБО НЕПРЯМІ РИЗИКИ, ВИХІДНІ З ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ, У ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ, ЯКІ Є НА САЙТІ.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “РЕЄСТР КОРПОРАТИВНИХ ШАХРАЇВ”, А ТАКОЖ ЙОГО СПІВРОБІТНИКИ, КЕРІВНИЦТВО, ПАРТНЕРИ, АГЕНТИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ АБО ПРИПИНЕННЯ РОБОТИ САЙТУ.
Для того щоб отримати повний доступ до функціоналу Веб-сайту, Вам необхідно надати певну особисту інформацію, включаючи, але не обмежуючись персональною, специфічною і конфіденційною інформацією.
Ми поважаємо конфіденційність персональних даних всіх залучених сторін. Однак, оскільки немає єдиного загального і надійного захищеного методу захисту інформації при зберіганні, обробці та передачі в електронному вигляді, Ми не надаємо повну гарантію безпеки.
Для більш детальної інформації щодо процедури збору, використання і розкриття Персональних Даних Користувача, будь ласка, прочитайте Політику Конфіденційності.
Всі матеріали, представлені на Веб-сайті, є власністю Громадської організації. Ці матеріали включають, але не обмежуються дизайном, розташуванням матеріалів, зовнішнім виглядом та ілюстраціями. Веб-сайт і матеріали, представлені на ньому, захищені законами і підзаконними актами, які стосуються інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись законами про авторське право і іншими аналогічними законами.
Несанкціоноване використання і відтворення матеріалів, представлених на Веб-сайті, без Нашого письмового дозволу заборонено. При використанні інформації з Веб-сайту, активне посилання на сторінку-джерело є обов'язковим.
Ви можете використовувати Веб-сайт (включаючи всі пов'язані з ним матеріали) для особистого, некомерційного використання. Ви не маєте права відтворювати, поширювати, змінювати, створювати похідні роботи, публічно демонструвати, публічно виконувати, перевидавати, завантажувати, зберігати або передавати будь-які матеріали, пов'язані з Організацією.
Ми регулярно оновлюємо технічну, контентну та іншу інформацію на Веб-сайті. Однак Ми не надаємо гарантії повноти, точності і відповідності інформації, представленої на Веб-сайті. Ми можемо додавати, переглядати або видаляти інформацію, ресурси і послуги, розміщені на цьому сайті.
Іноді збої Веб-сайту можуть виникати через підключення до Інтернету, роботи програмного забезпечення, передачі даних тощо,
та існує можливість того, що може виникнути неправильна або неповна копія інформації, що міститься на сторінках Веб-сайту. Аналогічно, сторінки Веб-сайту можуть містити шкідливий код або програми, заражені комп'ютерними вірусами.
Ми не несемо відповідальності і не несемо жодних зобов'язань, пов'язаних з роботою будь-якого програмного забезпечення, наявністю будь-яких комп'ютерних вірусів або інших елементів зі шкідливим кодом, наявністю деструктивних або небезпечних файлів, які можуть бути поширені або іншим чином впливати на програмне забезпечення та обладнання при перегляді Веб-сайту Користувачем, а також при доступі до будь-якої інформації на Веб-сайті. Організація наполегливо рекомендує використовувати антивірусне програмне забезпечення або інші захисні програми під час взаємодії з усіма Веб-сайтами.
Ні в якому разі Громадська організація не несе відповідальності за будь-яку нездатність виконання або затримку у виконанні своїх зобов'язань за цим Договором, викликаних прямо або побічно силами, що не залежать від неї, включаючи, але не обмежуючись, страйками, зупинками роботи, нещасними випадками.
ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОНОВЛЕННЯ САЙТУ
ПРОГРАМНІ І КОМП'ЮТЕРНІ ВІРУСИ
ФОРС-МАЖОР
Контакти
+38(066)-537-88-65
korpshah@gmail.com
Є ПИТАННЯ? ВІДПОВІМО
Є ПИТАННЯ? ВІДПОВІМО
Є ПИТАННЯ? ВІДПОВІМО
Є ПИТАННЯ? ВІДПОВІМО
Є ПИТАННЯ? ВІДПОВІМО
Made on
Tilda